Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: size:                %g
sk: veľkosť:                %g

en: used size:           %g
sk: využitá veľkosť:           %g

en: available size:       %g
sk: dostupná veľkosť:       %g

en: percentage used:     %d
sk: percento využitia:     %d

en: file system type:    %s
sk: typ súborového systému:    %s

en: actual mount point:  %s
sk: aktuálny bod pripojenia:  %s

en: mount point: %s
sk: bod pripojenia: %s

en: not mounted
sk: nepripojené

en: Xfce 4 Mount Plugin
sk: Zásuvný modul Pripojené zväzky prostredia Xfce 4

en: Failed to mount device:
sk: Zlyhalo pripojenie zariadenia:

en: Error executing on-mount command:
sk: Chyba pri spustení príkazu pri pripojení:

en: Failed to umount device:
sk: Zlyhalo odpojenie zariadenia:

en: The device should be removable safely now:
sk: Zariadenie môže byť teraz bezpečne odstránené:

en: An error occurred. The device should not be removed:
sk: Vyskytla sa chyba. Zariadenie by nemalo byť odstránené:

en: Your /etc/fstab could not be read. This will severely degrade the plugin's abilities.
sk: Nepodarilo sa čítať váš súbor /etc/fstab. Tým sa výrazne obmedzia schopnosti zásuvného modulu.

en: [%s/%s] %s free
sk: [%s/%s] %s voľných

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
sk: <span foreground="#FF0000">nepripojené</span>

en: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Mount Plugin – Devices and Mount Points</span></i></b>
sk: <b><i><span font_size="large">Zásuvný modul Xfce 4 Mount – Zariadenia a prípojné body</span></i></b>

en: devices
sk: zariadenia

en: Mount Plugin
sk: Zásuvný modul Pripojené zväzky

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: This is only useful and recommended if you specify "sync" as part of the "unmount" command string.
sk: Toto je užitočné a zároveň sa odporúča, ak ste doplnili reťazec „sync“ ako súčasť reťazca pre odpojenie „unmount“.

en: Show _message after unmount
sk: Zobraziť _správu po odpojení

en: You can specify a distinct icon to be displayed in the panel.
sk: Môžete určiť rôzne ikony pre zobrazovanie v paneli.

en: Icon:
sk: Ikona:

en: Select an image
sk: Výber obrázka

en: _General
sk: _Všeobecné

en: This command will be executed after mounting the device with the mount point of the device as argument.
    If you are unsure what to insert, try "exo-open %m".
    '%d' can be used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
sk: Tento príkaz bude spustený po pripojení zariadenia s umiestnením prípojného bodu ako parametrom.
    Ak si nie ste istí, aký údaj vložiť, skúste „exo-open %m“.
    '%d' je možné použiť pre upresnenie zariadenia, '%m' pre bod pripojenia.

en: _Execute after mounting:
sk: _Spustiť po pripojení:

en: WARNING: These options are for experts only! If you do not know what they may be good for, keep your hands off!
sk: VAROVANIE: Tieto voľby sú len pre pokročilých užívateľov! Ak neviete na čo slúžia, nemeňte ich!

en: _Custom commands
sk: _Vlastné príkazy

en: Most users will only want to prepend "sudo" to both commands or prepend "sync %d &&" to the "unmount %d" command.
    '%d' is used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
sk: Väčšina užívateľov len doplní pred oba názvy reťazec „sudo“ alebo reťazec „sync %d &&“ pred príkaz „unmount %d“.
    '%d' sa používa pre upresnenie názvu jednotky, '%m' pre bod pripojenia.

en: _Mount command:
sk: Príkaz pre _pripojenie:

en: _Unmount command:
sk: Príkaz pre _odpojenie:

en: _Commands
sk: _Príkazy

en: Activate this option to also display network file systems like NFS, SMBFS, SHFS and SSHFS.
sk: Zapnutím tejto voľby povolíte zobrazenie sieťových súborových systémov, akými sú NFS, SMBFS, SHFS a SSHFS.

en: Display _network file systems
sk: Zobraziť _sieťové systémy súborov

en: Activate this option to also eject a CD-drive after unmounting and to insert before mounting.
sk: Túto voľbu aktivujte tiež pre vysunutie disku CD z jednotky po odpojení a pre vloženie pred pripojením.

en: _Eject CD-drives
sk: _Vysunúť jednotky CD

en: Activate this option to only have the mount points be displayed.
sk: Túto voľbu aktivujte, ak chcete zobrazovať iba body pripojenia.

en: Display _mount points only
sk: Zobrazovať iba _body pripojenia

en: Trim the device names to the number of characters specified in the spin button.
sk: Orezať názvy zariadení na počet znakov určených v poli tlačidla.

en: Trim device names:
sk: Rozdelenie názvov zariadení:

en:  characters
sk:  znakov

en: Exclude the following file systems from the menu.
    The list is separated by simple spaces.
    It is up to you to specify correct devices or mount points.
    An asterisk (*) can be used as a placeholder at the end of
    a path, e.g., "/mnt/*" to exclude any mountpoints below "/mnt".
sk: Z menu vylúči nasledujúce súborové systémy.
    Zoznam je oddelený prostými medzerami.
    Je na vás, aby ste nastavili správne zariadenia alebo prípojné body.
    Možno použiť hviezdičku (*) ako zástupný symbol na konci cesty,
    napr. „/mnt/*” na vynechanie všetkých prípojných bodov v „/mnt”.

en: E_xclude specified file systems
sk: Vy_lúčiť určené súborové systémy

en: _File systems
sk: _Súborové systémy

en: Show partitions/devices and allow to mount/unmount them
sk: Zobraziť partície/zariadenia a povoliť ich pripojiť alebo odpojiť

en: Mount devices
sk: Pripojenie zariadení

en: Shows all mountable devices and (un)mounts them on request.
sk: Zobrazuje všetky pripojiteľné zariadenia a na požiadanie ich odpojuje
