Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (55 entries)

en: %.1f B
uk: %.1f Б

en: %.1f KB
uk: %.1f КБ

en: %.1f MB
uk: %.1f МБ

en: %.1f GB
uk: %.1f ГБ

en: size:                %g
uk: розмір:                %g

en: used size:           %g
uk: використаний простір:           %g

en: available size:       %g
uk: допустимий розмір:    %g

en: percentage used:     %d
uk: відсоток використання:     %d

en: file system type:    %s
uk: тип файлової системи:    %s

en: actual mount point:  %s
uk: поточна точка монтування:  %s

en: disk: %s
uk: диск: %s

en: mount point: %s
uk: точка монтування: %s

en: not mounted
uk: не змонтовано

en: Xfce 4 Mount Plugin
uk: Додаток монтування для Xfce 4

en: Failed to mount device:
uk: Не вдалося змонтувати пристрій:

en: Error executing on-mount command:
uk: Помилка виконання команди:

en: Failed to umount device:
uk: Не вдалося відмонтувати пристрій:

en: The device should be removable safely now:
uk: Пристрій вже можна безпечно від'єднати:

en: An error occurred. The device should not be removed:
uk: Сталася помилка. Пристрій не варто було від'єднувати:

en: Your /etc/fstab could not be read. This will severely degrade the plugin's abilities.
uk: Неможливо прочитати Ваш /etc/fstab. Це сильно обмежує властивості додатку.

en: [%s/%s] %s free
uk: [%s/%s] %s вільно

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
uk: <span foreground="#FF0000">не змонтовано</span>

en: <b><i><span font_size="large">Xfce 4 Mount Plugin – Devices and Mount Points</span></i></b>
uk: <b><i><span font_size="large">Додаток монтувань Xfce 4 – пристрої і точки монтування</span></i></b>

en: devices
uk: пристрої

en: Mount Plugin
uk: Плагін для монтування носіїв

en: Properties
uk: Властивості

en: This is only useful and recommended if you specify "sync" as part of the "unmount" command string.
uk: Це використовується і рекомендується тільки якщо Ви зазначили "sync" як частину "unmount" рядка команди.

en: Show _message after unmount
uk: Показати _повідомлення після демонтування

en: You can specify a distinct icon to be displayed in the panel.
uk: Ви можете вказати шлях до значка, який буде відображатись у панелі.

en: Icon:
uk: Значок:

en: Select an image
uk: Вибрати значок

en: _General
uk: _Основне

en: This command will be executed after mounting the device with the mount point of the device as argument.
    If you are unsure what to insert, try "exo-open %m".
    '%d' can be used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
uk: Ця команда буде виконана після монтування пристрою з точкою монтування пристрою як аргументом.
    Якщо ви не впевнені що тут зазначити, спробуйте "thunar %m".
    '%d' може бути використано для визначення пристрою, '%m' для точки монтування.

en: _Execute after mounting:
uk: _Виконати після монтування:

en: WARNING: These options are for experts only! If you do not know what they may be good for, keep your hands off!
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ці опції призначені тільки для експертів! Якщо Ви не знаєте що все буде гаразд - краще геть руки!

en: _Custom commands
uk: _Додаткові команди

en: Most users will only want to prepend "sudo" to both commands or prepend "sync %d &&" to the "unmount %d" command.
    '%d' is used to specify the device, '%m' for the mountpoint.
uk: Більшість користувачів хотіли тільки додати "sudo" для обох команд, чи додати "sync %d &&" для "unmount %d" команди.
    '%d' використовується для визначення пристрою, '%m' для точки монтування.

en: _Mount command:
uk: Команда _монтування:

en: _Unmount command:
uk: Команда д_емонтування:

en: _Commands
uk: К_оманди

en: Activate this option to also display network file systems like NFS, SMBFS, SHFS and SSHFS.
uk: Активуйте цю опцію для відображення мережевих файлових систем таких як NFS, SMBFS, SHFS і SSHFS.

en: Display _network file systems
uk: Відображати мере_жеві файлові системи

en: Activate this option to also eject a CD-drive after unmounting and to insert before mounting.
uk: Активуйте цю опцію щоб витягнути CD-диск після демонтування і вставити його перед монтуванням.

en: _Eject CD-drives
uk: Ви_тягнути CD-диски

en: Activate this option to only have the mount points be displayed.
uk: Активуйте цю опцію щоб відображались тільки наявні точки монтування.

en: Display _mount points only
uk: Відображати тільки _точки монтування

en: Trim the device names to the number of characters specified in the spin button.
uk: Обріжте назви пристроїв до кількості вказаних символів.

en: Trim device names:
uk: Обрізати назви пристроїв:

en:  characters
uk: символи

en: Exclude the following file systems from the menu.
    The list is separated by simple spaces.
    It is up to you to specify correct devices or mount points.
    An asterisk (*) can be used as a placeholder at the end of
    a path, e.g., "/mnt/*" to exclude any mountpoints below "/mnt".
uk: Виключити наступні файлові системи з меню.
    Перелік повинен бути розділений простими пробілами.
    Тут потрібно зазначати правильні пристрої чи точки монтування.
    Зірочку (*) можна використати як кінцівку шляху,
    наприклад, "/mnt/*", щоб виключити всі точки монтування нижче теки "/mnt".

en: E_xclude specified file systems
uk: В_иключити зазначені файлові системи

en: _File systems
uk: _Файлові системи

en: Show partitions/devices and allow to mount/unmount them
uk: Показати розділи/пристрої і дозволити монтувати/відмонтовувати їх

en: Mount devices
uk: Монтування/Відображення пристроїв

en: Shows all mountable devices and (un)mounts them on request.
uk: Показати всі доступні для монтування пристрої і демонтовані тут в запиті.
