xfce4-mount-plugin 0.4.6 - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: not mounted
vi: chưa gắn

en: <span foreground="#FF0000">not mounted</span>
vi: <span foreground="#FF0000">chưa gắn</span>

en: devices
vi: thiết bị

en: Mount Plugin
vi: Plugin gắn

en: WARNING: These options are for experts only! If you do not know what they may be good for, keep your hands off!
vi: CẢNH BÁO: Những tùy chọn này chỉ dành cho người dùng có kinh nghiệm! Nếu không biết rõ về chúng, xin đừng thay đổi gì!

en: Mount devices
vi: Thiết bị gắn
