Xfce Panel Plugins - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Launch
ast: Llanzar

en: Mpd Client Plugin
ast: Complementu del veceru MPD

en: Properties
ast: Propiedaes

en: Host :
ast: Equipu:

en: Port :
ast: Puertu:

en: Password :
ast: Contraseña:

en: MPD Client :
ast: Veceru MPD:

en: Tooltip Format :
ast: Formatu de caxa de función:

en: Playlist Format :
ast: Formatu de llista de reproducción:

en: Show _frame
ast: Amosar _marcu

en: Hostname or IP address
ast: Nome d'equipu o direición IP

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
ast: Veceru MPD gráficu pa llanzar un complementu nel menú contestual

en: .... not connected ?
ast: .... ¿non coneutáu?

en: Mpd playlist
ast: Llista de reproducción MPD

en: Random
ast: Al debalu

en: Repeat
ast: Repetir

en: <b><i>Commands</i></b>
ast: <b><i>Comandos</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
ast: <b><i>Salides</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
ast: Un complementu de panel cenciellu pal veceru del degorriu de reproducción de música

en: MPD Client Plugin
ast: Complementu del veceru MPD

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
ast: Un veceru pa MPD, el degorriu de reproducción de música
