Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: ... not connected?
bg: ... не е свързан?

en: Launch
bg: Стартиране

en: Mpd Client Plugin
bg: Клиент приставка Mpd

en: Properties
bg: Свойства

en: Host:
bg: Хост:

en: Port:
bg: Порт:

en: Password:
bg: Парола:

en: MPD Client:
bg: MPD клиент:

en: Streaming Client:
bg: Клиент за поточно предаване:

en: Tooltip Format:
bg: Формат на подсказката:

en: Playlist Format:
bg: Формат на списъка за изпълнение:

en: Show _frame
bg: Показване на рамката

en: Hostname or IP address
bg: Име на хост или IP адрес

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
bg: Графичния клиент MPD да стартира в контекстното меню на приставките

en: Command with url to stream MPD HTTP output
bg: Команда с url за поточно извеждане на MPD HTTP

en: Variables: %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
bg: Променливи: %изпълнител%, %албум%, %файл%, %песен% и %заглавие%

en: Variables: %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
bg: Променливи: %сила%, %състояние%, %нов ред%, %изпълнител%, %албум%, %файл%, %песен%, и %заглавие%

en: Execution error
bg: Грешка при изпълнението

en: Unknown Artist
bg: Неизвестен изпълнител

en: Unknown Album
bg: Неизвестен албум

en: Unknown Title
bg: Неизвестно заглавие

en: Unknown Track
bg: Неизвестна песен

en: Unknown File
bg: Неизвестен файл

en: Playing
bg: Изпълнение

en: Paused
bg: На пауза

en: Stopped
bg: Спряно

en: Mpd playlist
bg: Списък за изпълнение на Mpd

en: Random
bg: Произволно

en: Repeat
bg: Повтори

en: Stream
bg: Поток

en: <b><i>Commands</i></b>
bg: <b><i>Команди</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
bg: <b><i>Изходни данни</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
bg: Опростена добавка за панела за Music Player Daemon

en: MPD Client Plugin
bg: Клиент приставка MPD

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
bg: Клиент за MPD, The Music Player Daemon
