Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Launch
ca: Desplega

en: Mpd Client Plugin
ca: Connector de client del MPD

en: Properties
ca: Propietats

en: Host :
ca: Amfitrió:

en: Port :
ca: Port:

en: Password :
ca: Contrasenya:

en: MPD Client :
ca: Client del MPD:

en: Tooltip Format :
ca: Format d'indicador de funció:

en: Playlist Format :
ca: Format de la llista de reproducció:

en: Show _frame
ca: Mo_stra el marc

en: Hostname or IP address
ca: Nom d'amfitrió o adreça IP

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
ca: Client gràfic del MPD que s'executarà amb el menú contextual del connector

en: Variables : %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
ca: Variables: %artist%, %album%, %file%, %track% i %title%

en: Variables : %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
ca: Variables: %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% i %title%

en: .... not connected ?
ca: ... no connectat?

en: Mpd playlist
ca: Llista de reproducció del MPD

en: Random
ca: Aleatori

en: Repeat
ca: Repeteix

en: <b><i>Commands</i></b>
ca: <b><i>Ordres</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
ca: <b><i>Sortides</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
ca: Un connector de tauler senzill per al MPD (Music Player Daemon)

en: MPD Client Plugin
ca: Connector de client del MPD

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
ca: Un client per al MPD, el dimoni de reproducció de música
