Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Launch
cs: Spustit

en: Mpd Client Plugin
cs: Zásuvný modul klient Mpd

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Show _frame
cs: Zobrazovat _rámeček

en: Hostname or IP address
cs: Název hostitele nebo adresa IP

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
cs: Grafický klienta démenu MPD ke spouštění v kontextové nabídce zásuvného modulu

en: Command with url to stream MPD HTTP output
cs: Příkaz s umístěním URL ke streamování výstupu MPD HTTP

en: Execution error
cs: Chyba spuštění

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Mpd playlist
cs: Seznam médií Mpd

en: Random
cs: Náhodně

en: Repeat
cs: Opakovat

en: <b><i>Commands</i></b>
cs: <b><i>Příkazy</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
cs: <b><i>Výstupy</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
cs: Jednoduchý klient v podobě zásuvného modulu panelu pro démona přehrávače hudby

en: MPD Client Plugin
cs: Zásuvný modul klienta MPD

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
cs: Klient pro MPD, The Music Player Daemon
