Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Launch
el: Εκτέλεση

en: Mpd Client Plugin
el: Πρόσθετο πελάτη Mpd

en: Properties
el: Ιδιότητες

en: Host :
el: Εξυπηρετητής:

en: Port :
el: Θύρα :

en: Password :
el: Κωδικός :

en: MPD Client :
el: Πελάτης MPD :

en: Tooltip Format :
el: Μορφή υποδείξεων :

en: Playlist Format :
el: Μορφή λίστας αναπαραγωγής :

en: Show _frame
el: Εμφάνιση _πλαισίου

en: Hostname or IP address
el: Όνομα εξυπηρετητή ή διεύθυνση IP

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
el: Γραφικός πελάτης του MPD για να ξεκινήσει από το μενού του πρόσθετου

en: Variables : %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
el: Μεταβλητές : %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%

en: Variables : %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
el: Μεταβλητές : %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% και %title%

en: .... not connected ?
el: .... μη συνδεμένο;

en: Mpd playlist
el: Λίστα αναπαραγωγής Mpd

en: Random
el: Τυχαία

en: Repeat
el: Επανάληψη

en: <b><i>Commands</i></b>
el: <b><i>Εντολές</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
el: <b><i>Αποτελέσματα</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
el: Ένα απλό πρόσθετο του ταμπλό, πελάτης για το Music Player Daemon

en: MPD Client Plugin
el: Πρόσθετο πελάτη Mpd

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
el: Ένας πελάτης για το MPD, τον Music Player Daemon
