Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Launch
et: Käivita

en: Mpd Client Plugin
et: MPD pistikprogramm

en: Properties
et: Omadused

en: Show _frame
et: Näita _raami

en: Hostname or IP address
et: Serveri nimi või  ip-aadress

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
et: Graafilise liidesega MPD klient, mida saad käivitada kontekstimenüüst

en: Command with url to stream MPD HTTP output
et: Käsk koos url-iga MPD HTTP-väljundi voogedastuseks

en: Execution error
et: Viga käivitusel

en: Paused
et: Peatatud

en: Mpd playlist
et: MPD esitusloend

en: Random
et: Esita juhuslikus järjekorras

en: Repeat
et: Korda pala

en: Stream
et: Voogedasta

en: <b><i>Commands</i></b>
et: <b><i>Käsud</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
et: <b><i>Väljundid</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
et: Lihtne Music Player Daemon'i klient Xfce ribal

en: MPD Client Plugin
et: MPD pistikprogramm

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
et: Klientrakendus MPD (The Music Player Daemon) jaoks
