Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Launch
fi: Käynnistä

en: Mpd Client Plugin
fi: Mpd-asiakasliitännäinen

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Host :
fi: Palvelin:

en: Port :
fi: Portti:

en: Password :
fi: Salasana:

en: Hostname or IP address
fi: Konenimi tai IP-osoite

en: Mpd playlist
fi: Mpd-soittolista

en: Random
fi: Satunnainen

en: <b><i>Commands</i></b>
fi: <b><i>Komennot</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
fi: <b><i>Ulostulot</i></b>

en: Copyright (c) 2006-2018 Landry Breuil
fi: Tekijänoikeus (c) 2006-2018 Landry Breuil

en: MPD Client Plugin
fi: MPD-asiakasliitännäinen
