Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Launch
gl: Iniciar

en: Mpd Client Plugin
gl: Engadido de cliente de Mpd

en: Properties
gl: Propiedades

en: Show _frame
gl: Amosar o _marco

en: Hostname or IP address
gl: Nome de máquina ou enderezo IP

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
gl: Cliente gráfico de MPD para iniciar no menú contextual de engadidos

en: Command with url to stream MPD HTTP output
gl: Orde co URL para transmitir a saída HTTP MPD

en: Execution error
gl: Erro de execución

en: Paused
gl: En pausa

en: Stopped
gl: Parado

en: Mpd playlist
gl: Lista de reprodución de Mpd

en: Random
gl: Aleatorio

en: Repeat
gl: Repetir

en: Stream
gl: Fluxo

en: <b><i>Commands</i></b>
gl: <b><i>Ordes</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
gl: <b><i>Saídas</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
gl: Un sinxelo engadido cliente de Music Player Daemon para o panel

en: MPD Client Plugin
gl: Engadido de cliente de MPD

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
gl: Un cliente de MPD, o Music Player Daemon
