Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Launch
he: שגר

en: Mpd Client Plugin
he: תוסף לקוח Mpd

en: Properties
he: מאפיינים

en: Show _frame
he: הצג _מסגרת

en: Hostname or IP address
he: שם מארח או כתובת IP

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
he: לקוח MPD גרפי להפעלה בתפריט הקשר של תוסף

en: Command with url to stream MPD HTTP output
he: פקודה עם url להזרמת פלט MPD HTTP

en: Execution error
he: שגיאת ביצוע

en: Unknown Artist
he: אומן לא ידוע

en: Unknown Album
he: אלבום לא ידוע

en: Unknown Title
he: שם שיר לא ידוע

en: Unknown Track
he: מספר שיר לא ידוע

en: Unknown File
he: קובץ לא ידוע

en: Paused
he: מושהה

en: Stopped
he: נעצר

en: Mpd playlist
he: רשימת נגינה Mpd

en: Random
he: אקראי

en: Repeat
he: חזרה

en: Stream
he: זרם

en: <b><i>Commands</i></b>
he: <b>פקודות</b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
he: <b>פלט</b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
he: תוסף לוח פשוט עבור שדון נגן מוזיקה

en: MPD Client Plugin
he: תוסף לקוח MPD

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
he: לקוח עבור MPD, שדון נגן מוזיקה
