Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Launch
hr: Pokreni

en: Mpd Client Plugin
hr: Priključak MPD klijenta

en: Properties
hr: Svojstva

en: Host :
hr: Ime računala :

en: Password :
hr: Lozinka :

en: MPD Client :
hr: MPD klijent :

en: Tooltip Format :
hr: Format oblačića:

en: Playlist Format :
hr: Format liste izvođenja :

en: Show _frame
hr: Pokaži _okvir

en: Hostname or IP address
hr: Ime računala ili IP adresa

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
hr: Grafički MPD klijent za pokretanje u kontekstualnom izborniku priključka

en: Variables : %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
hr: Varijable : %autor%, %album%, %datoteka%, %zapis% i %naziv%

en: Variables : %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
hr: Varijable : %glasnoća%, %status%, %nova linija%, %autor%, %album%, %datoteka%, %zapis% i %naziv%

en: .... not connected ?
hr: ... nije spojen?

en: Mpd playlist
hr: Mpd lista izvođenja

en: Random
hr: Nasumično

en: Repeat
hr: Ponovi

en: <b><i>Commands</i></b>
hr: <b><i>Naredbe</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
hr: <b><i>Izlazi</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
hr: Jednostavan dodatak na ploči za Music Player Daemon

en: MPD Client Plugin
hr: Priključak MPD klijenta

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
hr: Klijent za MPD, nadglednika svirača glazbe
