Xfce Panel Plugins - en to hy_AM translation catalogue (23 entries)

en: Launch
hy_AM: Թողարկել

en: Mpd Client Plugin
hy_AM: Mpd Client ներդրաւն

en: Properties
hy_AM: Յատկութիւններ

en: Host :
hy_AM: Խնամորդ ․

en: Port :
hy_AM: Մուտք ․

en: Password :
hy_AM: Գաղտնաբառ ․

en: MPD Client :
hy_AM: MPD Հաճախորդ ․

en: Tooltip Format :
hy_AM: գործիքայուշի ձեւաչափ ․

en: Playlist Format :
hy_AM: Նուագացուցակի ձեւաչափ ․

en: Show _frame
hy_AM: Ցուցադրել _շրջանակ

en: Hostname or IP address
hy_AM: Խնամորդի անուն կամ IP հասցէ

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
hy_AM: Գծապատկերային MPD հաճախորդ ենթագրոյթային ցանկում ներդրաւն թողարկելու համար

en: Variables : %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
hy_AM: Փոփոխականներ ․ %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%

en: Variables : %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
hy_AM: Փոփոխականներ ․ %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% եւ %title%

en: .... not connected ?
hy_AM: .... միացուած չէ՞։

en: Mpd playlist
hy_AM: Mpd նուագացուցակ

en: Random
hy_AM: Պատահական

en: Repeat
hy_AM: Կրկնութիւն

en: <b><i>Commands</i></b>
hy_AM: <b><i>Հրամաններ</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
hy_AM: <b><i>Արտածուածքներ</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
hy_AM: Մեկ վահանակով֊ներեդաւն, երաժշտական նուագարկչի աւժանդակ ծրագրի համար

en: MPD Client Plugin
hy_AM: MPD Client ներդրաւն

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
hy_AM: MPD ֊ի համար հաճախորդ, երաժշտական նուագարկչի աւժանդակ ծրագիր
