Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: ... not connected?
lt: ... neprisijungta?

en: Launch
lt: Paleisti

en: Mpd Client Plugin
lt: Mpd kliento įskiepis

en: Properties
lt: Savybės

en: Host:
lt: Serveris:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: MPD Client:
lt: MPD klientas:

en: Streaming Client:
lt: Transliavimo klientas:

en: Tooltip Format:
lt: Paaiškinimo formatas:

en: Playlist Format:
lt: Grojaraščio formatas:

en: Show _frame
lt: Rodyti rėmelį

en: Hostname or IP address
lt: Kompiuteris ar IP adresas

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
lt: Grafinis MPD klientas kuris bus paleistas įskiepio kontekstiniame meniu

en: Command with url to stream MPD HTTP output
lt: Komanda su url, skirta transliuoti MPD HTTP išvestį

en: Variables: %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
lt: Kintamieji: %artist%, %album%, %file%, %track% ir %title%

en: Variables: %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
lt: Kintamieji: %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% ir %title%

en: Execution error
lt: Vykdymo klaida

en: Unknown Artist
lt: Nežinomas atlikėjas

en: Unknown Album
lt: Nežinomas albumas

en: Unknown Title
lt: Nežinomas pavadinimas

en: Unknown Track
lt: Nežinomas takelis

en: Unknown File
lt: Nežinomas failas

en: Playing
lt: Atkuriama

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Mpd playlist
lt: Mpd grojaraštis

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Stream
lt: Srautas

en: <b><i>Commands</i></b>
lt: <b><i>Komandos</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
lt: <b><i>Išvestys</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
lt: Paprastas skydelio įskiepio klientas skirtas muzikos grotuvo tarnybai (MPD)

en: MPD Client Plugin
lt: MPD kliento įskiepis

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
lt: MPD klientas, muzikos grotuvo tarnyba
