Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Launch
lv: Palaist

en: Mpd Client Plugin
lv: Mpd klienta spraudnis

en: Properties
lv: Rekvizīti

en: Host :
lv: Resursdators:

en: Port :
lv: Ports:

en: Password :
lv: Parole:

en: MPD Client :
lv: MPD klients:

en: Tooltip Format :
lv: Paskaidres formāts:

en: Playlist Format :
lv: Atskaņošanas formāts:

en: Show _frame
lv: Rādīt _kadru

en: Hostname or IP address
lv: Resursdators vai IP adrese

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
lv: Grafiskais MPD klientes, lai palaistu spraudni konteksta izvēlnē

en: .... not connected ?
lv: .... nav savienots?

en: Mpd playlist
lv: Mpd atskaņošanas saraksts

en: Random
lv: Nejauši

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
lv: Mūzikas atskaņošanas dēmona vienkāršs spraudnis panelī

en: MPD Client Plugin
lv: MPD klienta spraudnis

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
lv: Klients MPD, mūzikas atskaņošanas dēmons
