Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Launch
ms: Lancar

en: Mpd Client Plugin
ms: Pemalan Klien Mpd

en: Properties
ms: Sifat

en: Show _frame
ms: Tunjuk _bingkai

en: Hostname or IP address
ms: Nama hos atau alamat IP

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
ms: Klien MPD bergrafik untuk dilancar dalam menu konteks pemalam ini

en: Command with url to stream MPD HTTP output
ms: Perintah dengan url untuk menstrim output HTTP MPD

en: Execution error
ms: Ralat pelakuan

en: Paused
ms: Dijeda

en: Stopped
ms: Dihentikan

en: Mpd playlist
ms: Senarai main Mpd

en: Random
ms: Rawak

en: Repeat
ms: Ulang

en: Stream
ms: Strim

en: <b><i>Commands</i></b>
ms: <b><i>Perintah</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
ms: <b><i>Output</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
ms: Merupakan klien pemalam-panel ringkas untuk Daemon Pemain Muzik

en: MPD Client Plugin
ms: Pemalan Klien MPD

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
ms: Merupakan klien untuk MPD, Daemon Pemain Muzik
