Xfce Panel Plugins - en to nb translation catalogue (24 entries)

en: Launch
nb: Kjør

en: Mpd Client Plugin
nb: MPD-klienttillegg

en: Properties
nb: Egenskaper

en: Show _frame
nb: Vis ramme

en: Hostname or IP address
nb: Vertsnavn eller IP-adresse

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
nb: Grafisk MPD-klient for å kjøring i innholdsmeny for tillegg

en: Command with url to stream MPD HTTP output
nb: Kommando med URL for å strømme MPD HTTP-utdata

en: Execution error
nb: Kjørefeil

en: Unknown Artist
nb: Ukjent artist

en: Unknown Album
nb: Ukjent album

en: Unknown Title
nb: Ukjent tittel

en: Unknown Track
nb: Ukjent spor

en: Unknown File
nb: Ukjent fil

en: Paused
nb: Pauset

en: Stopped
nb: Stoppet

en: Mpd playlist
nb: MPD-spilleliste

en: Random
nb: Tilfeldig

en: Repeat
nb: Gjenta

en: Stream
nb: Strøm

en: <b><i>Commands</i></b>
nb: <b><i>Kommandoer</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
nb: <b><i>Utganger</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
nb: En enkelt paneltilleggsklient for Music Player Deamon

en: MPD Client Plugin
nb: MPD-klienttillegg

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
nb: Klient for MPD, The Music Player Daemon
