Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: ... not connected?
nl: .... niet verbonden?

en: Launch
nl: Start

en: Mpd Client Plugin
nl: Invoegsel voor MPD-toepassing

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Host:
nl: Computer:

en: Port:
nl: Poort:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: MPD Client:
nl: MPD-cliënt:

en: Streaming Client:
nl: Afspeelcliënt:

en: Tooltip Format:
nl: Opmaak van zweeftip:

en: Playlist Format:
nl: Opmaak van speellijst:

en: Show _frame
nl: Toon _lijst

en: Hostname or IP address
nl: Systeemnaam of IP-adres

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
nl: Grafische MPD-toepassing om te starten in het contextmenu van het invoegsel

en: Command with url to stream MPD HTTP output
nl: Opdracht met webadres om stroomuitvoer van MPD HTTP weer te geven

en: Variables: %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
nl: Variabelen: %artiest%, %album%, %fbestand%, %nummer% en %titel%

en: Variables: %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
nl: Variabelen: %vol%, %status%, %nieuwregel%, %artiest%, %album%, %fbestand%, %nummer% en %titel%

en: Execution error
nl: Uitvoeringsfout

en: Unknown Artist
nl: Onbekende artiest

en: Unknown Album
nl: Onbekend album

en: Unknown Title
nl: Onbekende titel

en: Unknown Track
nl: Onbekend nummer

en: Unknown File
nl: Onbekend bestand

en: Playing
nl: Aan het afspelen

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Mpd playlist
nl: MPD-speellijst

en: Random
nl: Willekeurig

en: Repeat
nl: Herhaal

en: Stream
nl: Stroom

en: <b><i>Commands</i></b>
nl: <b><i>Opdrachten</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
nl: <b><i>Uitvoer</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
nl: Een eenvoudig werkbalk-invoegsel voor Music Player Daemon

en: MPD Client Plugin
nl: Invoegsel voor MPD

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
nl: Een toepassing voor MPD, de Music Player Daemon
