Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: ... not connected?
pl: ... nie połączono?

en: Launch
pl: Uruchom

en: Mpd Client Plugin
pl: Wtyczka klienta MPD

en: Properties
pl: Właściwości

en: Password:
pl: Hasło:

en: MPD Client:
pl: Klient MPD:

en: Streaming Client:
pl: Klient strumieniowania:

en: Tooltip Format:
pl: Format podpowiedzi:

en: Playlist Format:
pl: Format listy odtwarzania:

en: Show _frame
pl: Pokaż_ramkę

en: Hostname or IP address
pl: Nazwa hosta lub adres IP

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
pl: Graficzny klient MPD do uruchomienia w menu kontekstowym wtyczki

en: Command with url to stream MPD HTTP output
pl: Polecenie z adresem URL do wyjścia strumienia HTTP MPD

en: Variables: %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
pl: Zmienne: %artist%, %album%, %file%, %track% i %title%

en: Variables: %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
pl: Zmienne: %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% i %title%

en: Execution error
pl: Błąd wykonania

en: Unknown Artist
pl: Nieznany wykonawca

en: Unknown Album
pl: Nieznany album

en: Unknown Title
pl: Nieznany tytuł

en: Unknown Track
pl: Nieznany utwór

en: Unknown File
pl: Nieznany plik

en: Playing
pl: Odtwarzanie

en: Paused
pl: Wstrzymano

en: Stopped
pl: Zatrzymano

en: Mpd playlist
pl: Lista odtwarzania MPD

en: Random
pl: Losowo

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Stream
pl: Strumieniuj

en: <b><i>Commands</i></b>
pl: <b><i>Polecenia</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
pl: <b><i>Dane wyjściowe</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
pl: Prosty klient o charakterze wtyczki do panelu dla demona odtwarzacza muzycznego

en: MPD Client Plugin
pl: Wtyczka klienta MPD

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
pl: Klient MPD, Music Player Daemon
