Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Launch
sk: Spustiť

en: Mpd Client Plugin
sk: Zásuvný modul klienta MPD

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Show _frame
sk: Zobraziť _rám

en: Hostname or IP address
sk: Hostiteľ alebo IP adresa

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
sk: Grafický MPD klient pre spustenie v zásuvnom module kontextového menu

en: Command with url to stream MPD HTTP output
sk: Príkaz s adresou URL na streamovanie výstupu MPD HTTP

en: Execution error
sk: Chyba vykonávania

en: Unknown Artist
sk: Neznámy umelec

en: Unknown Album
sk: Neznámy album

en: Unknown Title
sk: Neznámy názov

en: Unknown Track
sk: Neznáma stopa

en: Unknown File
sk: Neznámy súbor

en: Paused
sk: Pozastavené

en: Stopped
sk: Zastavené

en: Mpd playlist
sk: Zoznam skladieb MPD

en: Random
sk: Náhodne

en: Repeat
sk: Opakovať

en: <b><i>Commands</i></b>
sk: <b><i>Príkazy</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
sk: <b><i>Výstupy</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
sk: Jednoduchý klient v podobe zásuvného modulu pre Music Player Daemon

en: MPD Client Plugin
sk: Zásuvný modul klienta MPD

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
sk: Klient pre MPD, Music Player Daemon
