Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Launch
sl: Zaženi

en: Mpd Client Plugin
sl: MPD vtičnik odjemalca

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Show _frame
sl: Prikaži _sličico

en: Hostname or IP address
sl: Gostitelj ali IP naslov

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
sl: Grafični MPD odjemalec, ki vtičnik zažene v kontekstualnem meniju

en: Command with url to stream MPD HTTP output
sl: Ukaz z URL za pretakanje izhoda MPD HTTP

en: Execution error
sl: Napaka pri izvedbi

en: Unknown Artist
sl: Neznan izvajalec

en: Unknown Album
sl: Neznan album

en: Unknown Title
sl: Neznan naslov

en: Unknown Track
sl: Neznana skladba

en: Unknown File
sl: Neznana datoteka

en: Paused
sl: Pavzirano

en: Mpd playlist
sl: Mpd seznam predvajanja

en: Random
sl: Naključno

en: Repeat
sl: Ponavljaj

en: Stream
sl: Pretok

en: <b><i>Commands</i></b>
sl: <b><i>Ukazi</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
sl: <b><i>Izhodi</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
sl: Preprost vtičnik za pano za Music Player Daemon

en: MPD Client Plugin
sl: MPD vtičnik odjemalca

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
sl: Odjemalec za MPD, The Music Player Daemon
