Xfce Panel Plugins - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: ... not connected?
sq: … jo i lidhur?

en: Launch
sq: Nise

en: Mpd Client Plugin
sq: Shtojcë Klienti Mpd

en: Properties
sq: Veti

en: Host:
sq: Strehë:

en: Port:
sq: Portë:

en: Password:
sq: Fjalëkalim:

en: MPD Client:
sq: Klient MPD:

en: Streaming Client:
sq: Klient Transmetimi:

en: Tooltip Format:
sq: Format Ndihmëzash:

en: Playlist Format:
sq: Format Luajlistash:

en: Show _frame
sq: Shfaq _kornizë

en: Hostname or IP address
sq: Strehëemër ose adresë IP

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
sq: Klient MPD Grafik për të hapur menu konteksti shtojce

en: Command with url to stream MPD HTTP output
sq: Urdhër me URL ku të transmetohet output-i MPD HTTP

en: Variables: %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
sq: Ndryshore: %artist%, %album%, %kartelë%, %pjesë% and %titull%

en: Variables: %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
sq: Ndryshore: %vol%, %gjendje%, %rreshtiri%, %artist%, %album%, %kartelë%, %pjesë% dhe %titull%

en: Execution error
sq: Gabim në ekzekutim

en: Unknown Artist
sq: Artist i Panjohur

en: Unknown Album
sq: Album i Panjohur

en: Unknown Title
sq: Titull i Panjohur

en: Unknown Track
sq: Pjesë e Panjohur

en: Unknown File
sq: Kartelë e Panjohur

en: Playing
sq: Po luhet

en: Paused
sq: I ndalur

en: Stopped
sq: Ndalur

en: Mpd playlist
sq: Luajlistë Mpd

en: Random
sq: Kuturu

en: Repeat
sq: Përsërite

en: <b><i>Commands</i></b>
sq: <b><i>Urdhra</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
sq: <b><i>Output-e</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
sq: Shtojcë klient paneli e thjeshtë për "The Music Player Daemon"

en: MPD Client Plugin
sq: Shtojcë Klienti MPD

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
sq: Klient për MPD, "The Music Player Daemon"
