Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: ... not connected?
sr: ... није повезан?

en: Launch
sr: Покрени

en: Mpd Client Plugin
sr: Прикључак корисника МПД-а

en: Properties
sr: Својства

en: Host:
sr: Домаћин:

en: Port:
sr: Прикључник:

en: Password:
sr: Лозинка:

en: MPD Client:
sr: Странка МПД-а:

en: Streaming Client:
sr: Странка преузимања тока:

en: Tooltip Format:
sr: Облик напомена:

en: Playlist Format:
sr: Облик списка за извођење:

en: Show _frame
sr: Прикажи _оквир

en: Hostname or IP address
sr: Домаћин или адреса ИП-а

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
sr: Сликовни корисник МПД-а за покретање у приручном изборнику прикључка

en: Command with url to stream MPD HTTP output
sr: Наредба са адресом за пријем излаза тока МПД ХТТП

en: Variables: %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
sr: Променљиве: %artist%, %album%, %file%, %track% и %title%

en: Variables: %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% and %title%
sr: Променљиве: %vol%, %status%, %newline%, %artist%, %album%, %file%, %track% и %title%

en: Execution error
sr: Грешка при извршавању

en: Unknown Artist
sr: Непознати извођач

en: Unknown Album
sr: Непознати албум

en: Unknown Title
sr: Непознати наслов

en: Unknown Track
sr: Непозната трака

en: Unknown File
sr: Непозната датотека

en: Playing
sr: Извођење

en: Paused
sr: Застанак

en: Stopped
sr: Заустављено

en: Mpd playlist
sr: Списак за извођење МПД-а

en: Random
sr: Насумично

en: Repeat
sr: Понови

en: Stream
sr: Теци

en: <b><i>Commands</i></b>
sr: <b><i>Наредбе</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
sr: <b><i>Излази</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
sr: Једноставан прикључак полице за странку Домара пуштања музике

en: MPD Client Plugin
sr: Прикључак корисника МПД-а

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
sr: Странка МПД-а, домара извођења музике
