Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Launch
ug: ئىجرا قىلىش

en: Mpd Client Plugin
ug: Mpd خېرىدار قىستۇرمىسى

en: Properties
ug: خاسلىق

en: Host :
ug: كومپيۇتېر :

en: Port :
ug: ئېغىز:

en: Password :
ug: ئىم:

en: MPD Client :
ug: MPD خېرىدارى :

en: Tooltip Format :
ug: كۆرسەتمە پىچىمى:

en: Playlist Format :
ug: قويۇش تىزىمىنىڭ پىچىمى:

en: Show _frame
ug: كاندۇكنى كۆرسەت(_F)

en: Hostname or IP address
ug: كومپيۇتېر ئاتى ياكى IP ئادرېسى

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
ug: قىستۇرما مەزمۇن تىزىملىكىدە ئىجرا بولىدىغان گرافىكىلىق MPD خېرىدارى

en: .... not connected ?
ug: .... باغلانمىدىمۇ؟

en: Mpd playlist
ug: Mpd قويۇش تىزىملىكى

en: Random
ug: تەرتىپسىز

en: Repeat
ug: قايتىلا

en: <b><i>Commands</i></b>
ug: <b><i>بۇيرۇقلار</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
ug: <b><i>چىقىرىشلار</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
ug: مۇزىكا قويغۇ مۇئەككىلى ئۈچۈن ئاددىي تاختا-قىستۇرما خېرىدارى

en: MPD Client Plugin
ug: MPD خېرىدار قىستۇرمىسى

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
ug: MPD خېرىدار پروگراممىسى، مۇزىكا قويغۇ مۇئەككىلى
