Xfce Panel Plugins - en to ur_PK translation catalogue (14 entries)

en: Launch
ur_PK: چلائیں

en: Mpd Client Plugin
ur_PK: Mpd کلائنٹ پلگ ان

en: Properties
ur_PK: خصوصیات

en: Host :
ur_PK: ہوسٹ:

en: Port :
ur_PK: پورٹ:

en: Password :
ur_PK: پاس ورڈ:

en: Show _frame
ur_PK: _فریم ظاہر کریں:

en: .... not connected ?
ur_PK: .... غیر متصل ؟

en: Mpd playlist
ur_PK: ایم پی ڈی پلے فہرست

en: Random
ur_PK: رینڈم

en: Repeat
ur_PK: دہرائیں

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
ur_PK: سادہ پینل پلگ ان کلائینٹ برائے موسیقی پلیئر ڈیمن

en: MPD Client Plugin
ur_PK: MPD کلائنٹ پلگ ان

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
ur_PK: کلائنٹ برائے MPD، موسیقی پلیئر ڈیمون
