Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: ... not connected?
hu: ... nem csatlakozott?

en: Launch
hu: Indítás

en: Mpd Client Plugin
hu: MPD-kliens program

en: _Close
hu: _Bezárás

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Host:
hu: Hoszt:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: MPD Client:
hu: MPD kliens:

en: Streaming Client:
hu: Streaming kliens:

en: Tooltip Format:
hu: Eszköztipp formátum:

en: Playlist Format:
hu: Lejátszási lista formátum:

en: Show _frame
hu: Ke_ret megjelenítése

en: Hostname or IP address
hu: Gépnév vagy IP-cím

en: Graphical MPD Client to launch in plugin context menu
hu: Grafikus MPD kliens a bővítmény helyi menüjéből való indításhoz

en: Command with url to stream MPD HTTP output
hu: Parancs az url-lel az MPD HTTP kimenet streameléséhez

en: Execution error
hu: Végrehajtási hiba

en: Unknown Artist
hu: Ismeretlen előadó

en: Unknown Album
hu: Ismeretlen album

en: Unknown Title
hu: Ismeretlen cím

en: Unknown Track
hu: Ismeretlen szám

en: Unknown File
hu: Ismeretlen fájl

en: Playing
hu: Lejátszás

en: Paused
hu: Felfüggesztve

en: Stopped
hu: Leállítva

en: Mpd playlist
hu: Mpd lejátszólista

en: Random
hu: Véletlen

en: Repeat
hu: Ismétlés

en: Single
hu: Egyetlen

en: <b><i>Commands</i></b>
hu: <b><i>Parancsok</i></b>

en: <b><i>Outputs</i></b>
hu: <b><i>Kimenetek</i></b>

en: A simple panel-plugin client for Music Player Daemon
hu: Egyszerű panelbővítmény-kliens a Music Player Daemonhoz

en: MPD Client Plugin
hu: MPD-kliens bővítmény

en: A client for MPD, The Music Player Daemon
hu: Kliens az MPD-hez, a Music Player Daemonhoz
