Xfce Panel Plugins - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Xfce4-Netload-Plugin
ar: ملحق-تحميل نيت-لإكسفسي4

en: Unknown error.
ar: خطأ مجهول.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
ar: جهاز لنكس '/proc/net/dev' لم يتم العثور عليه.

en: Interface was not found.
ar: لم يتم العثور على الواجهة.

en: << %s >> (Interface down)
ar: << %s >> (إنهارت الواجهة)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
ar: << %s >> (%s)
    معدل آخر %d إجراء
    مع فاصل مدته %.2fs:
    تحميل: %s
    رفع: %s
    المجموع: %s

en: no IP address
ar: بدون عنوان IP

en: %s: Error in initializing:
    %s
ar: %s: خطأعند المعالجة:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
ar: لون شريط (ال_وارد):

en: Bar color (_outgoing):
ar: لون شريط (ال_صادر):

en: Maximum (inco_ming):
ar: أقصى (الوارد):

en: Maximum (o_utgoing):
ar: أقصى (الصادر):

en: Network Monitor
ar: مراقب الشبكة

en: _Close
ar: _إغلاق

en: _Text to display:
ar: _نص العرض:

en: Network _device:
ar: جهاز ال_شّبكة:

en: Update _interval:
ar: مجال التح_ديث:

en: s
ar: ث

en: _Automatic maximum
ar: _أقصى تلقائيا

en: KiB/s
ar: ك.بايت/ثا

en: _Present data as:
ar: _تقديم البيانات كـ:

en: Bars
ar: أشرطة

en: Values
ar: قيم

en: Bars and values
ar: أشرطة و قيم

en: _Colorize values
ar: _تلوين القيم

en: Show network traffic
ar: عرض حركة الشبكة
