Xfce Panel Plugins - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Unknown error.
ast: Fallu desconocíu.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
ast: Nun s'alcontró'l preséu proc '/proc/net/dev' de Linux.

en: Interface was not found.
ast: Nun s'alcontró la interfaz.

en: << %s >> (Interface down)
ast: << %s >> (Interfaz cayida)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
ast: << %s >> (%s)
    Promediu de les %d caberes midíes
    con un intervalu de %.2fs:
    Entrante: %s
    Saliente: %s
    Total: %s

en: no IP address
ast: ensin direición IP

en: %s: Error in initializing:
    %s
ast: %s: Erru aniciando:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
ast: Color de barra (E_ntrante):

en: Bar color (_outgoing):
ast: Color de barra (_Saliente):

en: Maximum (inco_ming):
ast: Máximu (Entran_te):

en: Maximum (o_utgoing):
ast: Máximu (S_aliente):

en: Network Monitor
ast: Monitor de rede

en: _Text to display:
ast: _Testu p'amosar

en: Network _device:
ast: Preséu de re_de:

en: Update _interval:
ast: Intervalu d'anovam_ientu:

en: Show values as _bits
ast: Amosar valores como _bits

en: _Automatic maximum
ast: _Máximu automáticu

en: _Present data as:
ast: _Presentar datos como:

en: Bars
ast: Barres

en: Values
ast: Valores

en: Bars and values
ast: Barres y valores

en: _Colorize values
ast: _Coloriar valores

en: Show network traffic
ast: Amosar tráficu de rede
