Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (33 entries)

note: Defaults
en: Net
be: Сетка

en: Xfce4-Netload-Plugin
be: Убудова сеткавай актыўнасці Xfce4

en: Unknown error.
be: Невядомая памылка.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
be: Прылада Linux  ‘/proc/net/dev’ не знойдзеная.

en: Interface was not found.
be: Інтэрфейс не знойдзены.

en: << %s >> (Interface down)
be: Інтэрфейс «%s» выключаны

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
be: «%s» (%s)
    Сярэдняе значэнне апошніх %d вымярэнняў
    з інтэрвалам %.2f с:
    Уваходны: %s
    Выходны: %s
    Агулам: %s

en: no IP address
be: IP-адрас адсутнічае

en: %s: Error in initializing:
    %s
be: %s: памылка ініцыялізацыі:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
be: Колер радка (_уваходны):

en: Bar color (_outgoing):
be: Колер радка (_выходны):

en: Maximum (inco_ming):
be: Максімум (_уваходны):

en: Maximum (o_utgoing):
be: Максімум (_выходны):

en: Network Monitor
be: Сеткавы манітор

en: _Close
be: _Закрыць

en: _Help
be: _Даведка

en: _Text to display:
be: _Тэкст:

en: Network _device:
be: Сеткавая _прылада:

en: Update _interval:
be: Інтэрвал _абнаўлення:

en: s
be: с

en: Show values as _bits
be: Значэнні ў бі_тах

en: _Automatic maximum
be: _Аўтаматычна вызначаць максімум

en: KiB/s
be: Кб/с

en: _Present data as:
be: _Адлюстроўваць як:

en: Bars
be: Радкі

en: Values
be: Значэнні

en: Bars and values
be: Радкі і значэнні

en: _Colorize values
be: _Каляровыя значэнні

en: Show network traffic
be: Паказваць сеткавы трафік

en: bps
be: біт/с

en: Kbps
be: Кбіт/с

en: Mbps
be: Мбіт/с

en: Gbps
be: Гбіт/с
