Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (38 entries)

note: Defaults
en: Net
bg: Мрежа

en: Unknown error.
bg: Непозната грешка

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
bg: Не е открито proc устройството на Линукс „/proc/net/dev“

en: Interface was not found.
bg: Интерфейсът не беше открит.

en: << %s >> (Interface down)
bg: << %s >> (интерфейсът е изключен)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
bg: << %s >> (%s)
    Осреднени стойности от последните %d
    замервания през интервал от %.2fs:
    Входящи: %s
    Изходящи: %s
    Общо: %s

en: no IP address
bg: няма наличен ИП адрес

en: %s: Error in initializing:
    %s
bg: %s: Грешка при инициализацията:
    %s

en: Display the current load of a network interface in the panel
bg: Показване на текущото натоварване на мрежовият интерфейс в панела

en: Bar color (i_ncoming):
bg: Цвят на лента (_входящи):

en: Bar color (_outgoing):
bg: Цвят на лента (_изходящи):

en: Maximum (inco_ming):
bg: Максимум (в_ходящи):

en: Maximum (o_utgoing):
bg: Максимум (и_зходящи):

en: Network Monitor
bg: Наблюдение на мрежата

en: _Close
bg: Затваряне

en: _Help
bg: _Помощ

en: _Text to display:
bg: _Текст за етикет:

en: Network _device:
bg: Мрежово _устройство:

en: Update _interval:
bg: И_нтервал на актуализиране:

en: s
bg: с

en: Show values as _bits
bg: Покажи стойност в битове

en: _Automatic maximum
bg: _Автоматичен максимум

en: KiB/s
bg: КиБ/с

en: _Present data as:
bg: _Представяне на данните чрез:

en: Bars
bg: Ленти

en: Values
bg: Стойности

en: Bars and values
bg: Ленти и стойности

en: _Colorize values
bg: _Оцветяване на стойностите

en: _Digits number:
bg: _Брой цифри:

en: Show network traffic
bg: Визуализиране на мрежовия трафик

en: Bps
bg: Б/с

en: KiBps
bg: КБ/с

en: MiBps
bg: МБ/с

en: GiBps
bg: ГБ/с

en: bps
bg: бит/с

en: Kbps
bg: Кб/с

en: Mbps
bg: Мб/с

en: Gbps
bg: Гб/с
