Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (26 entries)

note: Defaults
en: Net
ca: Xarxa

en: Unknown error.
ca: Error desconegut.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
ca: No s'ha trobat el dispositiu proc de Linux «/proc/net/dev».

en: Interface was not found.
ca: No s'ha trobat la interfície.

en: << %s >> (Interface down)
ca: «%s» (interfície caiguda)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
ca: «%s» (%s)
    Mitjana de les últimes %d mesures
    amb un interval de %.2f s:
    Entrada: %s
    Sortida: %s
    Total: %s

en: no IP address
ca: sense adreça IP

en: %s: Error in initializing:
    %s
ca: %s: Error en la inicialització:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
ca: Color de la barra (e_ntrada):

en: Bar color (_outgoing):
ca: Color de la barra (s_ortida):

en: Maximum (inco_ming):
ca: Màxim (_entrada):

en: Maximum (o_utgoing):
ca: Màxim (_sortida):

en: Network Monitor
ca: Monitor de la xarxa

en: _Close
ca: Tan_ca

en: _Help
ca: _Ajuda

en: _Text to display:
ca: _Text a mostrar:

en: Network _device:
ca: _Dispositiu de xarxa:

en: Update _interval:
ca: _Interval d'actualització:

en: Show values as _bits
ca: Mostra els valors com a _bits

en: _Automatic maximum
ca: Màxim _automàtic

en: _Present data as:
ca: _Mostra les dades com:

en: Bars
ca: Barres

en: Values
ca: Valors

en: Bars and values
ca: Barres i valors

en: _Colorize values
ca: A_coloreix els valors

en: Show network traffic
ca: Mostra el trànsit de xarxa
