Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (30 entries)

note: Defaults
en: Net
cs: Síť

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
cs: Nenalezeno linuxové proc zařízení  '/proc/net/dev'.

en: Interface was not found.
cs: Rozhraní nebylo nalezeno

en: << %s >> (Interface down)
cs: << %s >> (Rozhraní je vypnuté)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
cs: << %s >> (%s)
    Průměr posledních %d měření
    s intervalem %.2f s:
    Příchozí: %s
    Odchozí: %s
    Celkem: %s

en: no IP address
cs: žádná IP adresa

en: %s: Error in initializing:
    %s
cs: %s: Chyba při initializaci:⏎
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
cs: Barva sloupce (p_říchozí):

en: Bar color (_outgoing):
cs: Barva sloupce (_odchozí):

en: Maximum (inco_ming):
cs: Maximum (pří_chozí):

en: Maximum (o_utgoing):
cs: Maximum (od_chozí):

en: Network Monitor
cs: Sledování sítě

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Text to display:
cs: _Zobrazit text:

en: Network _device:
cs: Síťové _zařízení:

en: Update _interval:
cs: _Interval aktualizace:

en: Show values as _bits
cs: Zo_brazit jednotky jako bity

en: _Automatic maximum
cs: _Automatické maximum

en: _Present data as:
cs: _Prezentovat data jako:

en: Bars
cs: Sloupce

en: Values
cs: Hodnoty

en: Bars and values
cs: Sloupce a hodnoty

en: _Colorize values
cs: _Obarvit hodnoty

en: Show network traffic
cs: Zobrazit síťový provoz

en: bps
cs: b/s

en: Kbps
cs: Kb/s

en: Mbps
cs: Mb/s

en: Gbps
cs: Gb/s
