Xfce Panel Plugins - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Xfce4-Netload-Plugin
da: Xfce4 Netværksbelastning-plugin

en: Unknown error.
da: Ukendt fejl.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
da: Linux proc-enheden '/proc/net/dev' blev ikke fundet.

en: Interface was not found.
da: Grænsefladen blev ikke fundet.

en: << %s >> (Interface down)
da: << %s >> (Grænsefladen er nede)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
da: << %s >> (%s)
    Gennemsnit af de sidste %d målinger
    med et interval af %.2fs:
    Indkommende: %s
    Udgående: %s
    Samlet: %s

en: no IP address
da: ingen IP-adresse

en: %s: Error in initializing:
    %s
da: %s: Fejl ved initiering:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
da: Bjælkefarve (i_ndkommende):

en: Bar color (_outgoing):
da: Bjælkefarve (_udgående):

en: Maximum (inco_ming):
da: Maksimum (indk_ommende):

en: Maximum (o_utgoing):
da: Maksimum (_udgående):

en: Network Monitor
da: Overvågning af netværk

en: _Close
da: _Luk

en: _Help
da: _Hjælp

en: _Text to display:
da: _Tekst som skal vises:

en: Network _device:
da: Netværks_enhed:

en: Update _interval:
da: Opdaterings_interval:

en: Show values as _bits
da: Vis værdier som _bit

en: _Automatic maximum
da: _Automatisk maksimum

en: _Present data as:
da: _Vis data som:

en: Bars
da: Bjælker

en: Values
da: Værdier

en: Bars and values
da: Bjælker og værdier

en: _Colorize values
da: _Farvelæg værdier

en: Show network traffic
da: Vis netværkstrafik
