Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (28 entries)

note: Defaults
en: Net
el: Δίκτυο

en: Xfce4-Netload-Plugin
el: Άρθωμα xfce4 netload

en: Unknown error.
el: Άγνωστο σφάλμα.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
el: Η συσκευή linux proc '/proc/net/dev' δεν βρέθηκε.

en: Interface was not found.
el: Η κάρτα δεν βρέθηκε.

en: << %s >> (Interface down)
el: << %s >> (Η κάρτα είναι κάτω)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
el: << %s >> (%s)
    Μέσος όρος των τελευταίων %d μετρήσεων
    με χρονικό διάστημα τα %.2fs:
    Εισερχόμενα: %s/s
    Εξερχόμενα: %s/s
    Σύνολο: %s/s

en: no IP address
el: καμία IP διεύθυνση

en: %s: Error in initializing:
    %s
el: %s: Σφάλμα κατά την αρχικοποίηση:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
el: Χρώμα γραμμής (ει_σερχόμενα):

en: Bar color (_outgoing):
el: Χρώμα γραμμής (_εξερχόμενα):

en: Maximum (inco_ming):
el: Μέγιστο (εισε_ρχόμενα):

en: Maximum (o_utgoing):
el: Μέγιστο (ε_ξερχόμενα):

en: Network Monitor
el: Παρακολούθηση δικτύου

en: _Close
el: _Κλείσιμο

en: _Help
el: _Βοήθεια

en: _Text to display:
el: _Κείμενο προς εμφάνιση:

en: Network _device:
el: _Συσκευή δικτύου:

en: Update _interval:
el: Ενημέρωση _διαστήματος:

en: s
el: δευτ

en: Show values as _bits
el: Εμφάνιση τιμών ως _bits

en: _Automatic maximum
el: _Αυτόματο μέγιστο

en: _Present data as:
el: _Παρουσίαση δεδομένων ως:

en: Bars
el: Γραμμές

en: Values
el: Τιμές

en: Bars and values
el: Γραμμές και τιμές

en: _Colorize values
el: _Χρωματισμός τιμών

en: Show network traffic
el: Εμφάνιση δικτυακής κίνησης
