xfce4-netload-plugin 0.2.4 - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Xfce4-Netload-Plugin
eo: Xfce4-retŝarĝ-kromaĵo

en: Unknown error.
eo: Nekonata eraro.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
eo: Linuksa disponaĵo '/proc/net/dev' ne estas trovita.

en: Interface was not found.
eo: Interfaco ne estas trovita.

en: << %s >> (Interface down)
eo: << %s >> (interface inactive)

en: no IP address
eo: mankas IP adreso

en: Select color
eo: Elektu koloron

en: Network Monitor
eo: Ret-ekrano

en: Show network traffic
eo: Montru retŝarĝon
