Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (27 entries)

note: Defaults
en: Net
et: Võrguliiklus

en: Xfce4-Netload-Plugin
et: Xfce4-võrguliikluse-jälgija

en: Unknown error.
et: Teadmata viga

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
et: Linuxi „/proc/net/dev“ ei leidu.

en: Interface was not found.
et: Võrguliidest ei leidu.

en: << %s >> (Interface down)
et: << %s >> (võrguliides ei tööta)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
et: << %s >> (%s)
    Viimase %d mõõtmise keskmine
    välbaga %.2fs:
    Vastuvõetud: %s
    Saadetud: %s
    Kokku: %s

en: no IP address
et: IP-aadressi pole

en: %s: Error in initializing:
    %s
et: %s: Viga lähtestamisel:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
et: Tulba värv (_vastuvõetud andmemaht):

en: Bar color (_outgoing):
et: Tulba värv (_saadetud andmemaht):

en: Maximum (inco_ming):
et: Maksimum (va_stuvõetud andmemaht):

en: Maximum (o_utgoing):
et: Maksimum (saa_detud andmemaht):

en: Network Monitor
et: Võrgujälgija

en: _Close
et: _Sulge

en: _Help
et: _Abi

en: _Text to display:
et: Kuvatav _tekst:

en: Network _device:
et: Võrgusea_de:

en: Update _interval:
et: Värskendamise välp:

en: Show values as _bits
et: Näita väärtust _bittides

en: _Automatic maximum
et: _Automaatne maksimum

en: _Present data as:
et: _Esita andmeid kui:

en: Bars
et: Tulbad

en: Values
et: Väärtused

en: Bars and values
et: Tulbad ja väärtused

en: _Colorize values
et: Värv_i väärtused

en: Show network traffic
et: Näita võrguliiklust
