Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (28 entries)

note: Defaults
en: Net
eu: Sarea

en: Xfce4-Netload-Plugin
eu: Xfce4-SareKarga-Plugin-a

en: Unknown error.
eu: Errore ezezaguna.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
eu: Ez da '/proc/net/dev' Linux proc gailua aurkitu.

en: Interface was not found.
eu: Ez da interfazea aurkitu.

en: << %s >> (Interface down)
eu: << %s >> (Interfazea deskonektaturik)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
eu: << %s >> (%s)
    Azken %d neurketen bataz bestekoa
    %.2fs ko tartearekin:
    Sartu: %s
    Irten: %s
    Guztira: %s

en: no IP address
eu: ez dago IP helbiderik

en: %s: Error in initializing:
    %s
eu: %s: Errorea abiaraztean:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
eu: Barra kolorea (s_arrera):

en: Bar color (_outgoing):
eu: Barra kolorea (_irteera):

en: Maximum (inco_ming):
eu: Gehienezkoa (_sarrera):

en: Maximum (o_utgoing):
eu: Gehienezkoa (i_rteera):

en: Network Monitor
eu: Sare monitorea

en: _Close
eu: _Itxi

en: _Help
eu: _Laguntza

en: _Text to display:
eu: Bistaratzeko _testua:

en: Network _device:
eu: Sare _gailua:

en: Update _interval:
eu: Eguneratze _tartea:

en: Show values as _bits
eu: Balioak _bit bezala erakutsi

en: _Automatic maximum
eu: _Gehienezko automatikoa

en: KiB/s
eu: KB/s

en: _Present data as:
eu: _Bistarazi datuak:

en: Bars
eu: Barrak

en: Values
eu: Balioak

en: Bars and values
eu: Barra eta balioak

en: _Colorize values
eu: _Koloreztatuko balioak

en: Show network traffic
eu: Ikusi sare trafikoa
