Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (22 entries)

note: Defaults
en: Net
fi: Verkko

en: Xfce4-Netload-Plugin
fi: Xfce4-verkkokuormaliitännäinen

en: Unknown error.
fi: Tuntematon virhe.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
fi: Linux proc -laitetta "/proc/net/dev" ei löytynyt.

en: Interface was not found.
fi: Verkkolaitetta ei löytynyt.

en: << %s >> (Interface down)
fi: << %s >> (Laite poistettu käytöstä)

en: no IP address
fi: ei IP-osoitetta

en: Bar color (i_ncoming):
fi: Palkin väri (_saapuva):

en: Bar color (_outgoing):
fi: Palkin väri (_lähtevä):

en: Network Monitor
fi: Verkon valvonta

en: _Close
fi: _Sulje

en: _Help
fi: _Ohje

en: _Text to display:
fi: _Näytettävä teksti:

en: Network _device:
fi: _Verkkolaite:

en: Update _interval:
fi: _Päivitysväli:

en: Show values as _bits
fi: Näytä arvot _bitteinä

en: _Present data as:
fi: _Tietojen esitystapa:

en: Bars
fi: Palkit

en: Values
fi: Arvot

en: Bars and values
fi: Palkit ja arvot

en: _Colorize values
fi: _Väritä arvot

en: Show network traffic
fi: Näytä verkkoliikenne
