Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (28 entries)

note: Defaults
en: Net
he: רשת

en: Unknown error.
he: שגיאה לא מוכרת.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
he: התקן Linux proc ‏'‎/proc/net/dev' לא נמצא.

en: Interface was not found.
he: ממשק לא נמצא.

en: << %s >> (Interface down)
he: ‏<< %s >> (ממשק מושבת)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
he: ‏<< %s >> ‏(%s)
    ממוצע של %d מדידות אחרונות
    בתדירות של %.2f ש׳:
    נכנסת: %s
    יוצאת: %s
    סך הכול: %s

en: no IP address
he: אין כתובת ‏IP

en: %s: Error in initializing:
    %s
he: ‏%s: שגיאה באתחול:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
he: צבע עמודה (נ_כנסת):

en: Bar color (_outgoing):
he: צבע עמודה (יו_צאת):

en: Maximum (inco_ming):
he: מרבי (_נכנסת):

en: Maximum (o_utgoing):
he: מרבי (_יוצאת):

en: Network Monitor
he: צג רשת

en: _Close
he: _סגור

en: _Help
he: _עזרה

en: _Text to display:
he: _טקסט להצגה:

en: Network _device:
he: התקן _רשת:

en: Update _interval:
he: ת_דירות עדכון:

en: s
he: ש׳

en: Show values as _bits
he: הצג ערכים בתור סי_בית

en: _Automatic maximum
he: ערך מרבי _אוטומטי

en: _Present data as:
he: ה_צג נתונים בתור:

en: Bars
he: שורות

en: Values
he: ערכים

en: Bars and values
he: שורות וערכים

en: _Colorize values
he: צ_בע ערכים

en: _Digits number:
he: מספר _ספרות:

en: Show network traffic
he: הצג תעבורת רשת
