Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (26 entries)

note: Defaults
en: Net
hr: Mreža

en: Unknown error.
hr: Nepoznata greška.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
hr: Linux proc uređaj '/proc/net/dev' nije pronađen.

en: Interface was not found.
hr: Sučelje nije pronađeno.

en: << %s >> (Interface down)
hr: << %s >> (sučelje nije aktivno)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
hr: << %s >> (%s)
    Prosjek  zadnjih %d mjerenja
    s intervalom od %.2fs:
    Dolazno: %s
    Odlazno: %s
    Ukupno: %s

en: no IP address
hr: nema IP adrese

en: %s: Error in initializing:
    %s
hr: %s:Greška pri iniciranju:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
hr: Boja trake (d_olazno):

en: Bar color (_outgoing):
hr: Boja trake (_odlazno):

en: Maximum (inco_ming):
hr: Maksimum (dola_zno):

en: Maximum (o_utgoing):
hr: Maksimum (o_dlazno):

en: Network Monitor
hr: Nadzor mreže

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Text to display:
hr: _Tekst za prikaz:

en: Network _device:
hr: Mrežni _uređaj:

en: Update _interval:
hr: Interval _osvježavanja:

en: Show values as _bits
hr: Pokazuj vrijednosti kao _bitove

en: _Automatic maximum
hr: _Automatski maksimum

en: _Present data as:
hr: _Prikaži podatke kao:

en: Bars
hr: Trake

en: Values
hr: Vrijednosti

en: Bars and values
hr: Trake i vrijednosti

en: _Colorize values
hr: _Obojane vrijednosti

en: Show network traffic
hr: Pokaži mrežni promet
