master - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Unknown error.
kk: Белгісіз қате.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
kk: Linux proc құрылғысы '/proc/net/dev' табылмады.

en: Interface was not found.
kk: Интерфейс табылмады.

en: << %s >> (Interface down)
kk: << %s >> (Интерфейс сөндірулі)

en: no IP address
kk: IP адресі жоқ

en: Select color
kk: Түсті таңдаңыз

en: Network Monitor
kk: Желілік бақылаушы

en: s
kk: с

en: Show network traffic
kk: Желілік трафикті көрсету
