Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (30 entries)

note: Defaults
en: Net
lt: Tinklas

en: Xfce4-Netload-Plugin
lt: Xfce4-Netload-įskiepis

en: Unknown error.
lt: Nežinoma klaida.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
lt: Linux proc įrenginys „/proc/net/dev“ nerastas.

en: Interface was not found.
lt: Sąsaja nerasta.

en: << %s >> (Interface down)
lt: << %s >> (Sąsaja neaktyvi)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
lt: << %s >> (%s)
    Paskutinių %d matavimų vidurkis
    su %.2fs intervalu:
    Gaunami duomenys: %s
    Siunčiami duomenys: %s
    Viso: %s

en: no IP address
lt: nėra IP adreso

en: %s: Error in initializing:
    %s
lt: %s: Klaida inicijuojant:
    %s

en: Display the current load of a network interface in the panel
lt: Rodyti skydelyje esamą tinklo sąsajos apkrovą

en: Bar color (i_ncoming):
lt: Juostos spalva (_gaunami duomenys):

en: Bar color (_outgoing):
lt: Juostos spalva (_siunčiami duomenys):

en: Maximum (inco_ming):
lt: Daugiausia (_gaunami duomenys):

en: Maximum (o_utgoing):
lt: Daugiausia (_siunčiami duomenys):

en: Network Monitor
lt: Tinklo prižiūryklė

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Text to display:
lt: _Rodomas tekstas:

en: Network _device:
lt: _Tinklo įrenginys:

en: Update _interval:
lt: Atnaujinimo _intervalas:

en: Show values as _bits
lt: Rodyti reikšmes kaip _bitus

en: _Automatic maximum
lt: _Automatinis didžiausias

en: KiB/s
lt: KB/s

en: _Present data as:
lt: _Atvaizduoti duomenis kaip:

en: Bars
lt: Juostos

en: Values
lt: Reikšmės

en: Bars and values
lt: Juostos ir reikšmės

en: _Colorize values
lt: _Nuspalvinti reikšmes

en: _Digits number:
lt: _Skaitmenų skaičius:

en: Show network traffic
lt: Rodyti tinklo srautą
