xfce4-netload-plugin 0.4.0 - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Xfce4-Netload-Plugin
lv: Xfce4-tīkla-noslodzes-spraudnis

en: Unknown error.
lv: Nezināma kļūda.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
lv: Linux proc ierīce '/proc/net/dev' nav atrasta.

en: Interface was not found.
lv: Saskarsne netika atrasta.

en: << %s >> (Interface down)
lv: << %s >> (Saskarsne lejā)

en: no IP address
lv: nav IP adreses

en: Select color
lv: Norādīt krāsu

en: Network Monitor
lv: Tīkla pārraugs

en: Show network traffic
lv: Rādīt tīkla satiksmi
