Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (26 entries)

note: Defaults
en: Net
ms: Rangkaian

en: Unknown error.
ms: Ralat tidak diketahui.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
ms: Peranti proc Linux  '/proc/net/dev' tidak ditemui.

en: Interface was not found.
ms: Antaramuka tidak ditemui.

en: << %s >> (Interface down)
ms: << %s >> (Antaramuka bawah)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
ms: << %s >> (%s)
    Purata %d ukuran terakhir
    dengan sela %.2fs:
    Masuk: %s
    Keluar: %s
    Jumlah: %s

en: no IP address
ms: tiada alamat IP

en: %s: Error in initializing:
    %s
ms: %s: Ralat ketika mengawalkan:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
ms: Warna palang (_masuk):

en: Bar color (_outgoing):
ms: Warna palang (_keluar):

en: Maximum (inco_ming):
ms: Maksimum (m_asuk):

en: Maximum (o_utgoing):
ms: Maksimum (k_eluar):

en: Network Monitor
ms: Pemantau Rangkaian

en: _Close
ms: _Tutup

en: _Help
ms: _Bantuan

en: _Text to display:
ms: _Teks untuk dipapar:

en: Network _device:
ms: _Peranti rangkaian:

en: Update _interval:
ms: Kemaskini se_la:

en: Show values as _bits
ms: Tunjuk nilai sebagai _bit

en: _Automatic maximum
ms: Maksimum aut_omatik

en: _Present data as:
ms: _Persembah data sebagai:

en: Bars
ms: Palang

en: Values
ms: Nilai

en: Bars and values
ms: Palang dan nilai

en: _Colorize values
ms: _Warnakan nilai

en: Show network traffic
ms: Tunjuk trafik rangkaian
