Xfce Panel Plugins - en to nb translation catalogue (32 entries)

note: Defaults
en: Net
nb: Nett

en: Xfce4-Netload-Plugin
nb: Xfce-Netload-programtillegg

en: Unknown error.
nb: Ukjent feil.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
nb: Fant ikke proc-enhet «/proc/net/dev» på Linux.

en: Interface was not found.
nb: Fant ikke grensesnitt.

en: << %s >> (Interface down)
nb: << %s >> (Grensesnitt ikke tilgjengelig)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
nb: << %s >> (%s)
    Gjenomsnitt av siste %d målinger
    med en intervall på %.2fs:
    Innkommende: %s
    Utgående: %s
    Totalt: %s

en: no IP address
nb: ingen IP-adresse

en: %s: Error in initializing:
    %s
nb: %s: Feil under klargjøring:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
nb: Stolpefarge (i_nnkommende):

en: Bar color (_outgoing):
nb: Stolpefarge (_utgående):

en: Maximum (inco_ming):
nb: Maksimum (inn_kommende):

en: Maximum (o_utgoing):
nb: Maksimum (ut:_gående):

en: Network Monitor
nb: Nettverksmonitor

en: _Close
nb: Lukk

en: _Help
nb: _Hjelp

en: _Text to display:
nb: _Tekst å vise:

en: Network _device:
nb: Nettverksenhet:

en: Update _interval:
nb: Oppdaterings_intervall:

en: Show values as _bits
nb: Vis verdier som _bit

en: _Automatic maximum
nb: _Automatisk maksimum

en: _Present data as:
nb: Vis data som:

en: Bars
nb: Stolper

en: Values
nb: Verdier

en: Bars and values
nb: Stolper og verdier

en: _Colorize values
nb: Fargelegg verdier

en: _Digits number:
nb: Antall si_fre:

en: Show network traffic
nb: Viser nettverkstrafikk

en: bps
nb: b/s

en: Kbps
nb: Kb/s

en: Mbps
nb: Mb/s

en: Gbps
nb: Gb/s
