Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Xfce4-Netload-Plugin
nl: Xfce4-netbelasting-invoegsel

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
nl: Linux proc-apparaat '/proc/net/dev' niet gevonden.

en: Interface was not found.
nl: Netwerkkaart werd niet gevonden.

en: << %s >> (Interface down)
nl: << %s >> (Netwerkkaart staat uit)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
nl: << %s >> (%s)
    Gemiddelde van laatste %d metingen
    met een tussenpoze van %.2fs:
    Binnenkomend: %s
    Uitgaand: %s
    Totaal: %s

en: no IP address
nl: Geen IP-adres

en: %s: Error in initializing:
    %s
nl: %s: Fout bij opstarten:
    %s

en: Display the current load of a network interface in the panel
nl: Toon de huidige belasting van een netwerkapparaat in de werkbalk

en: Bar color (i_ncoming):
nl: Balkkleur (bi_nnenkomend):

en: Bar color (_outgoing):
nl: Balkkleur (_uitgaand):

en: Maximum (inco_ming):
nl: Maximum (binnenko_mend):

en: Maximum (o_utgoing):
nl: Maximum (uit_gaand):

en: Network Monitor
nl: Netwerkbewaker

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Text to display:
nl: _Tekst om weer te geven:

en: Network _device:
nl: Netwerk_apparaat:

en: Update _interval:
nl: Tussenpoze voor bijwerken:

en: Show values as _bits
nl: Toon waarden als bits

en: _Automatic maximum
nl: _Automatisch maximum

en: _Present data as:
nl: _Presenteer gegevens als:

en: Bars
nl: Balken

en: Values
nl: Waarden

en: Bars and values
nl: Balken en waarden

en: _Colorize values
nl: _Kleur de waarden

en: _Digits number:
nl: Aantal cijfers:

en: Show network traffic
nl: Toon netwerkverkeer
