Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (37 entries)

note: Defaults
en: Net
pl: Sieć

en: Xfce4-Netload-Plugin
pl: Xfce4-netload-plugin

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
pl: Nie odnaleziono procesu urządzenia „/proc/net/dev”.

en: Interface was not found.
pl: Nie odnaleziono interfejsu.

en: << %s >> (Interface down)
pl: << %s >> (interfejs wyłączony)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
pl: << %s >> (%s)
    Średnia ostatnich %d pomiarów
    w odstępie %.2fs:
    Przychodzące: %s kB/s
    Wychodzące: %s kB/s
    Łącznie: %s kB/s

en: no IP address
pl: brak adresu IP

en: %s: Error in initializing:
    %s
pl: %s: Błąd inicjowania:
    %s

en: Display the current load of a network interface in the panel
pl: Wyświetlanie aktualnego obciążenia interfejsu sieciowego w panelu

en: Bar color (i_ncoming):
pl: Kolor wskaźnika p_obierania:

en: Bar color (_outgoing):
pl: Kolor wskaźnika _wysyłania:

en: Maximum (inco_ming):
pl: Wartość maksymalna po_bierania:

en: Maximum (o_utgoing):
pl: Wartość maksymalna wy_syłania:

en: Network Monitor
pl: Monitor sieci

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _Text to display:
pl: E_tykieta:

en: Network _device:
pl: Urządzenie _sieciowe:

en: Update _interval:
pl: Okres _aktualizacji:

en: Show values as _bits
pl: Pokaż wartości w _bitach

en: _Automatic maximum
pl: _Automatyczne określenie wartości maksymalnych

en: _Present data as:
pl: Sposób p_rzedstawienia danych:

en: Bars
pl: Słupki

en: Values
pl: Wartości

en: Bars and values
pl: Słupki i wartości

en: _Colorize values
pl: _Kolory wartości

en: _Digits number:
pl: Liczba _cyfr:

en: Show network traffic
pl: Dostarcza informacje na temat obciążenia połączeń sieciowych

en: Bps
pl: B/s

en: KiBps
pl: Kib/s

en: MiBps
pl: Mib/s

en: GiBps
pl: Gib/s

en: bps
pl: b/s

en: Kbps
pl: kb/s

en: Mbps
pl: Mb/s

en: Gbps
pl: Gb/s
