Xfce Panel Plugins - en to ro translation catalogue (17 entries)

note: Defaults
en: Net
ro: Rețea

en: Unknown error.
ro: Eroare necunoscută.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
ro: Dispozitivul proc Linux '/proc/net/dev' nu a fost găsit.

en: Interface was not found.
ro: Interfața nu a fost găsită.

en: << %s >> (Interface down)
ro: << %s >> (Interfață închisă)

en: no IP address
ro: nici o adresă IP

en: %s: Error in initializing:
    %s
ro: %s: Eroare în inițializare:
    %s

en: Network Monitor
ro: Monitor de Rețea

en: _Close
ro: În_chide

en: _Text to display:
ro: _Text pentru afișaj:

en: Update _interval:
ro: _Interval de actualizare:

en: Show values as _bits
ro: Prezintă valorile ca și _biți

en: _Automatic maximum
ro: _Automatic maxim

en: _Present data as:
ro: _Prezintă datele ca:

en: _Colorize values
ro: _Colorează valorile

en: _Digits number:
ro: Număr _decimale:

en: Show network traffic
ro: Arată traficul de rețea
