Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (31 entries)

note: Defaults
en: Net
sk: Sieť

en: Unknown error.
sk: Neznáma chyba.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
sk: Linuxové zariadenie proc '/proc/net/dev' nebolo nájdené.

en: Interface was not found.
sk: Rozhranie nebolo nájdené.

en: << %s >> (Interface down)
sk: << %s >> (Rozhranie nie je spustené)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
sk: << %s >> (%s)
    Priemer posledných %d meraní
    s intervalom %.2fs:
    Prijaté: %s
    Odoslané: %s
    Celkom: %s

en: no IP address
sk: žiadna IP adresa

en: %s: Error in initializing:
    %s
sk: %s: Chyba pri inicializácii:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
sk: Farba panela (_prichádzajúce):

en: Bar color (_outgoing):
sk: Farba panela (_odchádzajúce):

en: Maximum (inco_ming):
sk: Maximum (pri_chádzajúce):

en: Maximum (o_utgoing):
sk: Maximum (odc_hádzajúce):

en: Network Monitor
sk: Sledovanie siete

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Text to display:
sk: Zobrazený _text:

en: Network _device:
sk: Sieťové zaria_denie:

en: Update _interval:
sk: _Interval obnovenia:

en: Show values as _bits
sk: Zobraziť hodnoty ako _bity

en: _Automatic maximum
sk: _Automatické maximum

en: _Present data as:
sk: _Prezentovať dáta ako:

en: Bars
sk: Panely

en: Values
sk: Hodnoty

en: Bars and values
sk: Panely a hodnoty

en: _Colorize values
sk: Za_farbiť hodnoty

en: _Digits number:
sk: Po_čet číslic

en: Show network traffic
sk: Zobrazuje prevádzku siete

en: bps
sk: b/s

en: Kbps
sk: kb/s

en: Mbps
sk: Mb/s

en: Gbps
sk: Gb/s
